فروشگاه تجهیزات پزشکی ویسی

نماینده انحصاری فروش دستگاه های تنفسی و کمک تنفسی

تجهیزات پزشکی ویسی

مشتریان ما

ماسک های شفاف بیهوشی

درباره ما

این فروشگاه در سال با هدف کسب درآمد و البته با توجه به نزدیک بودن به 2 مرکز بیمارستانی اقدام به تاسیس و شروع به خدمت رسانی به بیماران عزیز نمود.

دستگاه های تولید اکسیژن

شرکت اطلس درمان  همواره سعى داشته است محصولات با کيفيت بالا و داراى استانداردهاى روز دنيا را با خدمات قبل از فروش و بعد از فروش مناسب خود تلفيق کند تا گامى در راه توسعه کشور برداشته باشد.  ارائه اکسیژن ساز های خانگی و قابل حمل برای بیماران در طی 20 سال گذشته، جایگزینی مناسب برای کپسول های سنگین و هزینه بر برای بیماران و علی الخصوص جانبازان تنفسی بود تا ضمن حل مشکل تامین سیلندر اکسیژن، آرامش و اطمینان خاطر را برای آنها به همراه داشته باشد. ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به بیمارستانها ، مراکز درمانی و بیماران در سراسر ایران، ‌مشوقی شد برای توسعه و تکمیل محصولات این شرکت در زمینه دستگاه های تنفسی و کمک تنفسی و تجهیزات بیمارستانی

دستگاه های تنفسی و کمک تنفسی مربوط به بیماران تست خواب

تکنولوژی برای تنفس آسان

به کمک این دستگاه ها می توان بیمار را در طول شبانه روز اسکرین کرد. این نوع دستگاه ها هم از نوع تشخیصی و هم از نوع درمانی وجود دارد.

دستگاه های اکسیژن ساز

تکنولوژی برای تنفس آسان

ارائه اکسیژن ساز های خانگی و قابل حمل برای بیماران در طی 20 سال گذشته، جایگزینی مناسب بــرای کپسول های سنگین و پرهزینه و پر دردسر بــرای بیماران و علی الخصوص جانبازان تنفسی و بیماران های پوکسی بود تا ضمن حل مشکل تامین سیلندر اکسیژن، آرامش و اطمینان خاطر را برای آنها بهمراه داشته باشد.

نماینده انحصاری شرکت های

شرکت Weinmann آلمان با بیش از 130 سال تجربه.

شرکت Lowensteim آمریکا.

شرکت Sefam آمریکا

محمد ویسی
محمد ویسی
مدیریت فروشگاه

اصفهان- خیابان شمس آبادی- بعد از چهارراه قصر - روبروی بانک ملت

میزان رضایت مندی پاسخگویی به مشتریان

رضایت مندی از طریق فرم تکمیل شده در موقع خرید دستگاه به مشتری انجام شده است. 84.7%